2013/02/08

Plan: Reaktywacja!

Cześć,
Pewnie nie wiecie o tym, że ten blog ma dwa lata... a dlaczego jest to mój pierwszy post? Nie ukrywam, że w wieku 15 lat chciałam mieć bloga jak wszyscy <3 i miałam. To własnie on, ale niestety potraktowałam go strasznie - jak "wakacyjny romans". Wstawiłam parę postów, były ze cztery komentarze i blog się nie wybił (ciekawe dlaczego? ;D ), ale postanowiłam go odnowić. Musiałam niestety usunąć pozostałe posty bo zdjęcia się nie odtwarzały, ale nie bójcie się... Nowe posty będą świetne i na pewno umilą wam czas spędzony przy komputerze ;) 
Chciałabym w skrócie opowiedzieć o sobie. Mam 16 lat, ale już 25 czerwca -śmierć Michael'a Jackson'a -.- - będzie 17. Lubie fotografię i modę (oo... jak oryginalnie ;D ) i pomimo tego, że jest wiele takich blogów w sieci to mam nadzieję, że ten wam się w szczególności spodoba. Trzymajcie się ciepło ;) i do nastopnego posta (posta czy postu? ;D )
Dobra, a na początek: dwa przykładowe zdjątka. Jedno jest z Londynu jak pewnie większość się domyśli ;), a drugie z Gdańska. 


Malwina.8 komentarzy:

Kreatywna Marzycielka pisze...

Genialny nagłówek! ; )
a jeśli chodzi o czapkę ze stylizacji jest dostępna tutaj : https://www.facebook.com/pages/Soaverage/479051962149391?ref=hl

Pozdrawiam, KM

ps. Taka mała wskazówka, wpisywanie kodów przy pisaniu komentarzy zniechęca, pokombinuj trochę z ustawieniami, chyba że to celowo, to ok ;)

Zuza pisze...

genialne zdjęcia:)

Ada pisze...

Podoba mi się!
Zapraszam do mnie! :)

blonde_all_around pisze...

fajnie, fajnie :) zapraszam do mnie! http://blondeallaround.blogspot.com/

redsun pisze...

reeewelacja !!!1


zapraszam do wzajemnej obserwacji :)

Paula pisze...

Love your photos! Have you taken them yourself? And can't wait to read more from you.
Following you now, maybe you would like to follow back?

xxx Paula

n21bypaula.blogspot.com

WatermelonSquare pisze...

swietne fotki :) zycze powodzenia w blogowaniu :*

Estefanía Ainoza pisze...

Really nice !!! I love it!!!